"Dopóki żyje na świecie choćby jeden człowiek, który nie zna Jezusa Chrystusa nie wolno Ci spocząć" o. Jordan, Założyciel Salwatorianów

sobota, 12 sierpnia 2017

Odpust Parafialny 15 sierpnia

Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian jak i szanownych gości do udziału w wielkim święcie naszej parafii - Odpuście Parafialnym ku czci Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Jest możliwość uzyskania w tym dniu odpustu zupełnego, pod zwykłymi warunkami + modlitwa w kościele parafialnym. Sumie Odpustowej we wtorek 15 sierpnia o godz. 12.30 przewodniczyć będzie ks. Maciej Dalibor – prefekt Seminarium Salwatorianów w Bagnie. Zapraszamy także do wspólnego świętowania na małym festynie po sumie odpustowej. Pozostałe Msze św. w kościele parafialnym w Bagnie w tym dniu o godzinie 8.30 i o godzinie 17.30. W dzień odpustu Msze św. w kościołach filialnych w Wielkiej Lipie, w Godzięcinie i w Osolinie będą o godzinie 8.30.

Serdecznie prosimy o przyozdobienie polnymi kwiatami ołtarzy na odpust. Prosimy także drogie gospodynie o pomoc w pieczeniu ciast! :) W czasie naszego rodzinnego festynu będzie można wesprzeć inicjatywę ratowania zabytkowego dzwonu na kościele parafialnym – przy posiłkach będą zbierane ofiary na nowy dzwon, który ma odciążyć dzwon zabytkowy. 
Od dzisiejszego poranka trwają w naszej parafii Warsztaty Muzyki Gospel prowadzone przez instruktorów słynnego chóru Gospel Joy. Zapraszamy gorąco wszystkich parafian i gości na szczególne wydarzenie – na Koncert Finałowy, który będzie miał miejsce w kościele parafialnym w dniu 15 sierpnia ok godziny 15:00 po odpustowym poczęstunku. 
ZAPRASZAMY TAKŻE DO DOŁĄCZENIA DO MINI-WARSZTATÓW DLA DZIECI W PONIEDZIAŁEK 14 SIERPNIA OD GODZ. 9:30 DO 13:00 W SALCE W BAGNIE. 
Zapraszamy serdecznie do udziału w tradycyjnych już pielgrzymkach z naszych kościołów filialnych do kościoła parafialnego na odpust. Start pielgrzymki z W. Lipy – o 10:45, Z Godzięcina o 11:00, z Osolina o godz. 11:30

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz